Güncel Haberler

Makine Sektörünün Kalbi Denizli’de Attı

 

MAKFED üyesi, MAKSİAD, Makine Sanayici İş İnsanları Derneği, yerleşik olduğu Denizli’de, 10-11 Aralık’ta, “100. Yılda Makine Sektörü Toplantısı”nı düzenledi.

Denizli Sanayi Odası Başkanı Selim Kasapoğlu ve Meclis Başkanı İsmail Okan Konyalıoğlu, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan ile Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Hüseyin Memişoğlu’nun katılım sağlandıkları MAKFED ve MAKSİAD YK’ları ile ilgili kamu kurumlarına açık olan programın birinci bölümünde, Denizli Makine Sanayi tüm yönleri ile masaya yatırıldı. MAKFED Başkanı Adnan Dalgakıran, MAKSİAD Başkanı Mehmet Sarı ve MAİB, Makine İhracatçıları Birliği Başkan Yardımcısı Mehmet Ağrikli’nin değerlendirmede bulundukları bölümde Dalgakıran, “Denizli özelindeki makine sektörünün sorunları ve gelişmeye açık alanları genelle benzeşim göstermesiyle birlikte yakından takibimizde olacak” dedi.

MAKSİAD üyelerin tamamının ve Türkiye’de önde gelen makine imalatçılarının hazır oldukları Gala Programına, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan da katılırken, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede ve Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay uzaktan bağlanarak mesajlarını paylaştılar.

MAKFED üyesi TEMSAD Başkanı Adil Nalbant, ENOSAD Başkanı Hasan Basri Kayakıran ve MAKFED Genel Sekreteri Zühtü Bakır’ın da yer aldıkları programda dernek genel sekreterleri hazır bulundu.

Başarılı organizasyon için değerli MAKSİAD Başkanı Mehmet Sarı ve yönetim kurulları ile ekiplerini kutluyoruz.

  • Makine Sektörünün Kalbi Denizli’de Attı
  • Makine Sektörünün Kalbi Denizli’de Attı -Zeybek.
  • Makine Sektörünün Kalbi Denizli’de Attı- Kürsü
  • Makine Sektörünün Kalbi Denizli’de Attı- Kürsü
  • Makine Sektörünün Kalbi Denizli’de Attı - Toplantı
  • Makine Sektörünün Kalbi Denizli’de Attı - Toplantı
  • Makine Sektörünün Kalbi Denizli’de Att - Plaket
  • Makine Sektörünün Kalbi Denizli’de Att - Plaket